Izazov za majstore na HHo forumu...Audi 2,8 V6 200ks

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Izazov za majstore na HHo forumu...Audi 2,8 V6 200ks

Postaj by Goldy-yapp on 7/5/2012, 23:00

Pozdrav svima,
Imam jedan izazov za sebe i za sve na ovom forumu....vozim Audi 2,8 V6, benzin, 200ks....ALI,ALI, ALI!!!!...vozim to vozilo na jedno nisko oktansko gorivo....cca 70-tak oktana.....auto ima potrosnju od 10,2-11,5 lit/100km zavisno od rezima voznje...kada je samo otvorena voznja onda trosi 8,5 lit/100km.
Nus pojave kod tog nisko oktanskog goriva su "kliktanje" odnosno zvonjava kod viseg stupnja prijenosa i nizeg broja okretaja kada se naglo dodaje gas!!!!
Auto voli nizi stupanj prijenosa i visoke okretaje i onda je sve ok!!!!

Koji je izazov?????...volio bi uz pomoc HHO tehnologije povecati oktansku vrijednost goriva i eliminirati zvonjavu te poboljsati performanse motora!!!!

Cekam vase komentare...savjete...preporuke i tko je do sada postigao dobre rezultate sa benzincima....

Unaprijed hvala

Goldy-yapp

Broj postova : 6

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Izazov za majstore na HHo forumu...Audi 2,8 V6 200ks

Postaj by Goldy-yapp on 9/5/2012, 09:32

Pa dobro ekipa....zar nitko niti komentara??????

Bas sam iznenadjen!!!!

Goldy-yapp

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goldy-yapp on 30/5/2012, 09:47

Goldy-yapp je napisao/la:Pa dobro ekipa....zar nitko niti komentara??????

Bas sam iznenadjen!!!!

??????i dalje nitko nista????????

Goldy-yapp

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by gogi on 30/5/2012, 23:02

Pozdrav!
Izazov i nije neki izazov! Ako ti leži alat u rukama, i ako imaš volje za eksperimente onda sam sebi možeš napraviti najbolju čeliju. Ja sam sebi napravio, po preporukama majstora s ovog foruma 5n konfiguraciju 13 ploča 4mm brtva 100x100 s proizvodnjom plina od nekih 0,2 l u minuti koja hrani zvijer od 112 ks i pri tome smanjio potrošnju za više od 25%.Ako idemo logikom stvari tebi treba još jedamput toliko.Ono najbitnije do čega sam došao probom, je proizvodnja plina na 2-3 ampera ne opterećuje alternator jedva da proizvodi vodenu paru a proizvodnju plina doziraš koncentracijom elektrolita. Plin proizveden na takav način izgara u području detonacije pa onda od tuda i takva efikasnost. ako te još nešto zanima rado ću ti prenjeti svoja iskustva.

gogi

Broj postova : 18

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goldy-yapp on 30/5/2012, 23:13

Dapace, biti cu zahvalan za svako iskustvo...i btw. o ovoj tehnologiji nemam pojma i totalni sam lajbek o gro stvari koje se tu spominju, a spreman sam biti "pokusni kunič" sa svojim vozilom, te napraviti investiciju kako bih kasnije uštedio određeni novac.....tako da sam totalno raspolozen da netko tko o toj temi ZNA nesto...da to i primjenimo na mojem vozilu te da iskustvo prenesemo dalje!!!

Kada krecemo u ugradnju????

Goldy-yapp

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by gogi on 31/5/2012, 00:07

meni su pomogli savjeti od daneka i zarka neznam kakovo gorivo koristiš,ali da ja radim za sebe napravio bih 150x 100 5n konfiguracija 13 ploča ili 100x100 5n konfiguracija 25 ploča i počeo bih sa brtvom od 4mm .Svaka brtva ispod toga po meni nema smisla jer proizvodi vodenu paru.treba ti plexi 10mm prozirni 2-3 brze spojke 8mm 3m crijevo prozirno i šrafi prema duljini-debljini čelije fi 6. Ja sam uzeo prozirno da mogu pratiti što se događa Treba ti rele 12/30-40A žica I spojnice za spajanje ploča i napajanja a sve ostalo je bajka.

gogi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Goldy-yapp on 31/5/2012, 08:55

odlicni savjeti...samo kao sto rekoh....ja neznam sto to znace te brojke 5n, brtva 4mm(od cega...kakva...gdje to dodje???)...itd.
Tako da si na zalost ja sam bas nemogu pomoci.. Sad

Goldy-yapp

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by gogi on 3/6/2012, 22:39

U tom slučaju možda je najbolje obratiti se nekom tko izrađuje provjerene generatore.
Ja sam napravio za sebe i na njima experimentiram tako da ti od tuda mogu prenijeti svoja iskustva ukoliko se upustš u tu avanturu izrade. Ja sam isto tako sakupljao iskustva sa neta.

gogi

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 17:59

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]