HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turbodizelski motori -ugradnja HHO

2 posters

Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by Iterceptor 14/7/2011, 15:22

Je li se u principu može ugradit HHO-generator na turbodizelski motor?

Iterceptor

Broj postova : 7
Join date : 14.07.2011
Lokacija : Luka-kod Zaprešića

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by panco 20/7/2011, 11:21

Iterceptor je napisao/la:Je li se u principu može ugradit HHO-generator na turbodizelski motor?
Naravno da može.Dovod plina staviš poslije filtera i prije turbine.

panco

Broj postova : 8
Join date : 04.04.2011

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by Iterceptor 20/7/2011, 11:48

Vjerojatno se može ugradit u turbodizelske motore, ali po meni dosta nesigurno jer se turbine dosta zagrijavaju , a njih pokreću ispusni plinovi zagrijani do teperature od 900°C i jedan dio te temperature se prenosi na turbinu, a HHO-plin se samozapaljuje na temperaturi od 510°C.
Nebi baš bilo zgodno da dođe do samozapaljenja HHO-plina u usisnoj grani!

Iterceptor

Broj postova : 7
Join date : 14.07.2011
Lokacija : Luka-kod Zaprešića

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by panco 20/7/2011, 12:00

Iterceptor je napisao/la:Vjerojatno se može ugradit u turbodizelske motore, ali po meni dosta nesigurno jer se turbine dosta zagrijavaju , a njih pokreću ispusni plinovi zagrijani do teperature od 900°C i jedan dio te temperature se prenosi na turbinu, a HHO-plin se samozapaljuje na temperaturi od 510°C.
Nebi baš bilo zgodno da dođe do samozapaljenja HHO-plina u usisnoj grani!
U krivu si zato što kažu da kod ugradnje hho u aute sa turbom dolazi do manjeg zagrijavanja turbine, radi veče snage auta sa hho.
Ja imam ugrađen hho u kombi IVECO sa turbom i radi bez ikakvih problema.

panco

Broj postova : 8
Join date : 04.04.2011

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by Iterceptor 21/7/2011, 17:35

Ok,to smo sada razjasnili,ali mi sada ozbiljno reci koliko su zapravo realne uštede na gorivu s ugradnjom HHO-generatora, jer se svašta prića po netu. Ja sam krenuo sa slaganjem sustava na traktor , motor kubikaže od 4200 kubika i koliko bi trebalo imat prozvodnlju HHO -plina na minutu da bi postigao neku uštedu?

Iterceptor

Broj postova : 7
Join date : 14.07.2011
Lokacija : Luka-kod Zaprešića

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by panco 22/7/2011, 08:41

Iterceptor je napisao/la:Ok,to smo sada razjasnili,ali mi sada ozbiljno reci koliko su zapravo realne uštede na gorivu s ugradnjom HHO-generatora, jer se svašta prića po netu. Ja sam krenuo sa slaganjem sustava na traktor , motor kubikaže od 4200 kubika i koliko bi trebalo imat prozvodnlju HHO -plina na minutu da bi postigao neku uštedu?
Ja sam ugradio u benzinca hunday acent i nemam uštede jedino auto ljepše ide.Možeš voziti bezinca na ler gasu na 35 km/h da se ne gasi,najnormalnije ide što je za bezinca inače nemoguče.
Na dizelu se lakše stvori ušteda jer hho dovodi do boje explozije i samim time do izgaranja večeg dijela goriva.Na eko testu sam imao skoro savršen rezultat na Iveco kombiju.Proizvodnja ti mora biti oko0,7 do 1 litre u minuti.Pogledaj postove od daneka kako izraditi čeliju.

panco

Broj postova : 8
Join date : 04.04.2011

[Vrh] Go down

Turbodizelski motori -ugradnja HHO Empty Re: Turbodizelski motori -ugradnja HHO

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.