HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon o HHO u RH?

3 posters

Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Zakon o HHO u RH?

Postaj by max 11/11/2011, 22:31

Pozdrav, jel ima kakvih događanju po pitanju legaliziranja HHO instalacija?
Da li postoje nekakve zakonske regulative što se toga tiče?

max

Broj postova : 6
Join date : 11.11.2011

[Vrh] Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Re: Zakon o HHO u RH?

Postaj by jura74 11/11/2011, 22:46

neznam na sto mislis, ako mislis na patentiranje, to vec postoji mislim, a, da nema legalizacije, nebi se prodavao u trgovini. barem ja tako mislim,
jura74
jura74

Broj postova : 39
Join date : 02.10.2011
Age : 50
Lokacija : zadar -rođen u rumunskoj

http://keramicar-keramicar.blogspot.com

[Vrh] Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Re: Zakon o HHO u RH?

Postaj by max 11/11/2011, 22:59

Čuo sam kao da su zabranili auto na vodik u RH...navodno ovaj HHO sistem nisu ni zabranili ni odobrili..a tvrtke ga klasificiraju kao neki filter za zrak, tako sam čuo, ne mogu potvrdit. zato i pitam Very Happy
I ja pretpostavljam da je ok čim tvrtke prodaju...al eto.

Kako funkcionira to s patentiranjem? Ako netko ima patent na uređaj, jel to znači da nitko ne smije legalno prodavati taj uređaj bez da otkupi patent?

max

Broj postova : 6
Join date : 11.11.2011

[Vrh] Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Re: Zakon o HHO u RH?

Postaj by jura74 12/11/2011, 20:13

pojma nemam, ja sam ,sam sebi napravio uređaj,ako me vrate sa tehnickog, odsrafim jedan sraf izvadim ga van, i ko ih šiša, posle ponovo ga montiram, nece meni niko govorit koliko da trosim peneze na gorivo, ako postoji mogucnost, da jeftinije se vozim, zasto ne?jos da postignem nivo da se vozim bez goriva, jos bolje, hehehhehehe. INA koja vise nije nasa, njoj davati novce?
jura74
jura74

Broj postova : 39
Join date : 02.10.2011
Age : 50
Lokacija : zadar -rođen u rumunskoj

http://keramicar-keramicar.blogspot.com

[Vrh] Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Re: Zakon o HHO u RH?

Postaj by bosanac 17/3/2012, 23:47

...slazemse skolegom u potpunosti.A zasto bi to neko branio,evo vidite slucajno sam slusao jedan interviju jednog njemca on kaze da vlade kao i naftni tajkuni uopste to nepodrzavaju HHO i mnogo se bore protiv svega ovoga jer kad nestane novca samo slazi da su izvori presusili i povecaj cijenu po barelu kolko hoces,ups i kriza je nestala,a ustvari na nasem divnom planetu je voda ta koja je mnogo skuplja i vrijednija od nafte.......
bosanac
bosanac

Broj postova : 3
Join date : 17.03.2012

[Vrh] Go down

Zakon o HHO u RH? Empty Re: Zakon o HHO u RH?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.