HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

elektrolit

3 posters

Go down

elektrolit Empty elektrolit

Postaj by frannko 10/1/2012, 13:47

za elektrolit, ja mislim da bi bolje bilo limunska kiselina, nisam do toga sam došao već čitao, kako je jedan amerikanac u svoj hho generator stavio limunsku kiselinu, zbog očuvanja ćelija, jer ne nagriza toliko koliko soda-bikarbona, već čisti ćeliju od sitnih ne čistoća, istina manji je kapacitet ali hho ćelija traje godinama!

što mislite o tome?

frannko

Broj postova : 7
Join date : 12.12.2011
Age : 54
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

elektrolit Empty Re: elektrolit

Postaj by Zarko 10/1/2012, 22:52

frannko je napisao/la:za elektrolit, ja mislim da bi bolje bilo limunska kiselina, nisam do toga sam došao već čitao, kako je jedan amerikanac u svoj hho generator stavio limunsku kiselinu, zbog očuvanja ćelija, jer ne nagriza toliko koliko soda-bikarbona, već čisti ćeliju od sitnih ne čistoća, istina manji je kapacitet ali hho ćelija traje godinama!

što mislite o tome?

Probao sam to, moraš ukrcati "brdo i pol" Smile vrećica limunske kiseline u litru destilirane vode da bi digao amperažu i imao neku prihvatljivu proizvodnju plina. Ako razmišljaš o nekoj alternativi za NaOH ili KOH probaj sa kalij karbonatom, K2CO3, s njim dobijaš najviše i najčišći plin i nije agresivan kao ova dva.

Zarko

Broj postova : 18
Join date : 01.04.2011

[Vrh] Go down

elektrolit Empty Re: elektrolit

Postaj by gogi 8/4/2012, 01:21

ja sam probao za elekrolit uzeti vodu u kojoj sam namočio pepeo tvrdog drva rezultat;
do nekih 5a mala proizvodnja plina
trenutno vuče između 10-12 a i proizvodi oko 1l plina a i maglice , čelija ostaje čista elktrolit bistri i bez taloga.
Po mojim iskustvima ovo mi se čini kao dobro rješenje , ali volio bih da mi netko od iskusnih članova prporuči kako moju kombinaciju usavršiti .

gogi

Broj postova : 18
Join date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

elektrolit Empty Re: elektrolit

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.