HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HHO na motore 1.8- 2.2

2 posters

Go down

HHO na motore 1.8- 2.2 Empty HHO na motore 1.8- 2.2

Postaj by nroksa 22/2/2012, 17:00

Vidim ima tu iskusnih ljudi, pa me konkretno zanima ugradnja na navedene benzince.
Isao bih na 90-100% koristenje plina, da vas pitam za pocetak dal je to izvedivo?
Kao drugo kolika bi trebala biti proizvodnja plina da bi se tako nesto uopce moglo izvesti?
Ploce bi trebale biti izmedu 100 000 -22500 mm2, koliko bi ga trebalo filat strujom da se dobije odredena proizvodnja po minuti, naravno da bude dovoljna za pogon motora.
Elektricnu instalaciju HHO instalacije bih odvojio od auto instalacije, pa cak ako je potrebno staviti jos jedan akumulator i alternator samo za HHO.
Sljedece sto mi je mutno je doziranje, buduci da nije pametno nigdje skladistiti vodik, trebalo bi nekako izvesti sa se dozira strujom ili kako vec.
Jos jedna stvar mi je padala napamet, pa pitam ovdje jer nisam upucen u plinske instalacije u autima, sto mislislite o tome da se na postojecu plinsku instalaciju stavi HHO umijesto LPG-a, odnosno da se jasnije i strucnije izjasnim, umijesto LPG-a vodik?

Ozbiljan sam u vezi svega napisanog, mozda ima nevjerojatnih i smijesnih stvari, ali jbg, pitam, svasta mi pada napamet jer cijene goriva su i jos ce prema nebesima, a 2.4D nije moguce tociti ako ste nezaposleni student a svaki dan imate 90-130km ispred sebe!!

Neven Wink

nroksa

Broj postova : 2
Join date : 22.02.2012

[Vrh] Go down

HHO na motore 1.8- 2.2 Empty Re: HHO na motore 1.8- 2.2

Postaj by jura74 24/2/2012, 08:15

dizela neces moci sredit da ti ide samo na vodik, benzinca bi mogao, ali trebas velike kolicine vodika, sa trenutnim dry cell, nije moguce to izvesti , za vise informacija dodi na moji forum: http://www.freeforum101.com/todorponoran/?mforum=todorponoran&subfolder=1?sid=a157d756e5df4774fb85e44ff5c2b278&mforum=todorponoran
jura74
jura74

Broj postova : 39
Join date : 02.10.2011
Age : 50
Lokacija : zadar -rođen u rumunskoj

http://keramicar-keramicar.blogspot.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.