HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem ili mozda nije :)

4 posters

Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Problem ili mozda nije :)

Postaj by miskoz 6/7/2012, 02:17

Pozdrav ljudi,

Danas zavrsih sa ugradnjom celije. uzeh je preko ebay-a. proizvodi nekih maksimalnih 1.2-1.4l u minuti pri 25-30A. e sad, ja sam je montirao na jugića, odradio mi covjek pwm i nisam vidio pri kojoj struji iubacuje protrebnih 0.3-0.5l ali enbitno. pitanje je sledece. sve sam povezao upalio juga, ali nije bilo povecanja obrtaja. jugo je isao kao lud, ali ne znam da li celija podpomaze njegov rad... kako to provjeriti sigurno. ona izbacuje plin, to je 100%, po boci znam koju sam testirao. ali kako znati da sve to sigurno funkcioneise?

i jos jedna stvar. pogleda ha youtube sam pogledao kako eksplodira plin (ono naspe se voda i sapunica u kantu i kako ovo buricka prave se baloncici) ali moje ni priblizno tako ne puca... moze li mi neko reci u cemu je problem. hvala unaprijed i pozdrav

miskoz

Broj postova : 11
Join date : 10.04.2012
Age : 32
Lokacija : podgorica/crna gora

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by gogi 6/7/2012, 22:42

Pozdrav!
Meni se u test fazi znalo dogoditi povečanje broja okretaja za nekih 100-150 ali je to regulacioni sistem brzo ispravio. Želiš li saznati dali i koliko funcionira čelija priključi motor na eko tester i sve će ti biti jasno hc kao i co se sa radom čelije bitno mijenjaju ukoliko čelija dobro funkcionira.
Što se tiče pucanja svaki plin koji je proizveden na malim amperima, u blagom elektrolitu puca ko bomba ,a sve ostalo samo prdne.

gogi

Broj postova : 18
Join date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by miskoz 7/7/2012, 03:30

a ima li zalike između gasa proizveden na malim amperima u blagom elektrolitu i ovog ''mog''?

miskoz

Broj postova : 11
Join date : 10.04.2012
Age : 32
Lokacija : podgorica/crna gora

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by OMEGA_22 7/7/2012, 21:15

miskoz je napisao/la:Pozdrav ljudi,

Danas zavrsih sa ugradnjom celije. uzeh je preko ebay-a. proizvodi nekih maksimalnih 1.2-1.4l u minuti pri 25-30A.

Navedi koliko ima ćelija i koji je spoj !!

Znači, +nnnn-nnnn+ !!!

OMEGA_22

Broj postova : 5
Join date : 07.12.2011
Age : 65
Lokacija : Novi Zagreb

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by gogi 8/7/2012, 00:19

Ima razlike u plinu proizvedenom na malim amperima.Kako ne koristim pwm jer ga nemam, morao sam nači kombinaciju koja donosi uštedu. Najprije sam imao elektrolit s kojim je čelija proizvodila oko jedne litre ali tu je bila ušteda samo na jednom tanku,kako mi je nekim slučajem propustila brtva dobar dio elektrolita mi je iscurio pa kako nisam imao vremena nadolijao sam samo vodu namijestio crijevo i vozio dalje.Nakon toga sam složio 5n kofiguraciju 13 ploča i počeo s 1 amperom a stao na 3 a ovo mi se pokazalo kao najbolje imam proizvodnju plina oko 0,2 l u minuti i s time sam skinuo potrošnju s 10l na 8,0l i tako prošao oko 3000 km.Po mojem iskustvu plin koji se proizvede na 1-3 A izlazi iz čelije na temperaturi okoline ,a prolaskom kroz cijev se jos dodatno ohladi pa se para koja eventualno putuje sa njim iskondenzira pa predpostavljam da je u tome stvar i da je zbog toga kvalitetniji.

gogi

Broj postova : 18
Join date : 08.04.2012

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by dragi 8/7/2012, 03:07

Pozdrav, ja imam jedno pitanje: da li se plocice (316l) kad se kupe i izsijeku moraju jos dorađivati ili se samo ugrađuju?

dragi

Broj postova : 1
Join date : 08.07.2012

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by miskoz 4/8/2012, 23:12

izvinjavam se sto nisam davno dogovorio. imam 3 neutralne. ide ovako:
-nnn+nnn-

miskoz

Broj postova : 11
Join date : 10.04.2012
Age : 32
Lokacija : podgorica/crna gora

[Vrh] Go down

Problem ili mozda nije :) Empty Re: Problem ili mozda nije :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.