HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

otvoriti legalno firmu !

2 posters

Go down

otvoriti legalno firmu !  Empty otvoriti legalno firmu !

Postaj by frannko 12/12/2011, 22:43

pozdrav íz osijeka!

ja sam franjo, vozač po zanimanju, zanima me ovaj projekt, i istražujem sve od početka u vezi hho generatora, kada još nije bilo stranica na hrvatskom jeziku! testirao sam hho generator dva puta, jednu ćeliju, na kamionu, i na autu! na autu nisam imao pozitivnih rezultata, zbog nedostatka elektronike! no nuspojava je bila to da je katalizator nakon sat vremena rada motora bio totalno pročišćen, kao da je novi! na tehničkom pregledu vozila je čovjek više puta stavljao dobri u auspuh misleći da mu se stroj za testiranje pokvario, toliko je katalizator bio pročišćen! tražim suradnike u cilju otvaranja firme, koja bi to legalno radila! inače govorim njemački jezik napredno, i mislim uključiti inozemnu firmu i ptojekt! bio bih zahvalan za svaku korisnu informaciju u tom pogledu!

s poštovanjem :

franjo polak.

frannko

Broj postova : 7
Join date : 12.12.2011
Age : 54
Lokacija : osijek

[Vrh] Go down

otvoriti legalno firmu !  Empty Re: otvoriti legalno firmu !

Postaj by jura74 14/12/2011, 19:47

i ja sam razmisljao u tom smjeru, ali je tesko naci suradnike pogotovo kad financiski stojim lose. i ja također govorim tecno njemacki i rumunski.ako imas neku ideju i mislis da bi mogli nekako suradivat javi ,mozes me naci svaku vecer na fejsu, pod imenom jura todor ponoran. pozzz.
jura74
jura74

Broj postova : 39
Join date : 02.10.2011
Age : 50
Lokacija : zadar -rođen u rumunskoj

http://keramicar-keramicar.blogspot.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.