HHO tehnologija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flashback Arrestor

2 posters

Go down

 Flashback Arrestor Empty Flashback Arrestor

Postaj by kostenik 12/3/2012, 23:27


Zdravo. Ja sam iz Makedonije i novi sam ovde od nedavno. Zanima me "posto niko nije ili nisam ja video" objasnio koji ventili ili Flashback Arrestor kako to nazivaju su nam potrebne. I dali moze da se upotrebi nesto kao neki ventil iz recimo plinske boce koji svi imamo doma, ili nesto slicno. Bio bih zahvalan ako neko ovo vidi i spodeli neku ideju. Za sada kod mene je sve jos na papiru ali nije tako daleko taj DAN.
Hvala puno i izvinjavam se zbog mogucih problema oko konverzacije..............
pozdrav

kostenik




kostenik
kostenik

Broj postova : 2
Join date : 08.03.2012

[Vrh] Go down

 Flashback Arrestor Empty Re: Flashback Arrestor

Postaj by jura74 25/3/2012, 22:37

kostenik je napisao/la:
Zdravo. Ja sam iz Makedonije i novi sam ovde od nedavno. Zanima me "posto niko nije ili nisam ja video" objasnio koji ventili ili Flashback Arrestor kako to nazivaju su nam potrebne. I dali moze da se upotrebi nesto kao neki ventil iz recimo plinske boce koji svi imamo doma, ili nesto slicno. Bio bih zahvalan ako neko ovo vidi i spodeli neku ideju. Za sada kod mene je sve jos na papiru ali nije tako daleko taj DAN.
Hvala puno i izvinjavam se zbog mogucih problema oko konverzacije..............
pozdrav

kostenik

trebas posebni nepovratni ventil za hho, nemoze se koristit ovi sto imas doma, jedino ako imas original nepovratni ventil za HIDROGEN. to ces naci kod AUTOGEN zavarivaca.


jura74
jura74

Broj postova : 39
Join date : 02.10.2011
Age : 50
Lokacija : zadar -rođen u rumunskoj

http://keramicar-keramicar.blogspot.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.